ЗАКОН

Закон України "Про запобігання корупції"

РІШЕННЯ НАЗК

 Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3. 

 Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, затверджений Національним агенством з питань запобігання корупції від 17.06.2016р. N 2.

 Рішення Національного агенства з питань зщапобігання корупції від 06 вересня 2016 року №19, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2016 р. за N 1479/29609 "Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій".

 Технічні вимоги до полів форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Рішення від 10 лютого 2017 року № 56 "Про затвердження Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".

РОЗЯСНЕННЯ

 Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2016 році.

    Що треба знати державним службовцям перед заповненням електронної декларації?

   Хто може не подавати е-декларації
 
      До уваги суб’єктів декларування!
 
  Відомості з Держреєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів можна отримати в електронному вигляді
 
  Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному документі.
 
  «До відома суб’єктів декларування - осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інших осіб, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

 Машина в чужому володінні. Видача генеральної довіреності не звільняє держслужбовця від обов’язку задекларувати транспортний засіб

 НАЗК надає роз’яснення щодо декларування працівників патронатної служби
 
НАЗК надає інформаційну допомогу суб'єктам декларування
Поширені питання при заповненні електронних декларацій
 
Вперше в Україні до суду направлено обвинувальний акт за умисне неподання декларації.