Рішення сесій

2 сесія 7 скликання

П О Р Я Д О К        Д Е Н И Й:

1.     Про сільський бюджет на 2016рік.

2.     Про затвердження регламенту Бушинської сільської ради.

3.     Про матеріальне заохочення працівників сільської ради.

4.     Про виплату премії сільському голові.

5.     Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт де будуть відбувати засуджені кримінальне покарання у вигляді громадських робіт в 2016році.

6.     Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт  на яких можуть відбувати порушники , яким за постановою суду накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт в 2016році.

7.     Про передачу землі у приватну власність , затвердження технічної документації на видачу державних актів на право власності на землю(Гавінська Л.А.)

8.     Про передачу землі у приватну власність , затвердження технічної документації на видачу державних актів на право власності на землю (Гавінський І.Б..)

9.     Про передачу землі у приватну власність , затвердження технічної документації на видачу державних актів на право власності на землю (Дидинський В.М.)

10.   Про передачу землі у приватну власність , затвердження технічної документації на видачу державних актів на право власності на землю     (Зікій О.М.)

11.   Про передачу землі у приватну власність , затвердження технічної документації на видачу державних актів на право власності на землю (Кришталь Т.В.)